O NAS

Firma SML Concept  została założona w 1997r. przez Paryżankę – miłośniczkę pięknych wnętrz emocjonalnie związaną z Polską, która od prawie 20 lat promuje tutaj styl francuski, za co została odznaczona Narodowym Orderem Zasługi przez Prezydenta Republiki Francji.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce specjalnie wyselekcjonowanych francuskich marek z dziedziny wyposażenia wnętrz. Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów : butików, showroomów, architektów, projektantów, jak i osób prywatnych.

NASZA MISJA

…to promowanie francuskiego stylu wyposażenia wnętrz, który nie powiela schematów z katalogowych zdjęć, jest różnorodny, nie boi się eksperymentów ani odważnych połączeń i przełamuje konwencje.

NASZE PRODUKTY

… są wyjątkowe – produkowane w Europie, niejednokrotnie tradycyjnymi metodami,
z doskonałej jakości materiałów, o oryginalnym wzornictwie a co najważniejsze : nie są powszechnie dostępne, co dodatkowo podkreśla ich unikalny, ekskluzywny charakter.

NASZA OFERTA

Oprócz oferowanych produktów proponujemy również usługi takie jak np. : projektowanie i dekorację wnętrz, wykonywanie mebli na wymiar, tapicerowanie, szycie dekoracji okiennych i akcesoriów.